Aluminium Alloy Menyuam Tshuav Tsheb
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Aluminium |
| Log Loj | 12" |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Qauv nab npawb | HBKB-CB210 |
| Qhov hnyav tag nrho | 3.9KG ib |
| Net nyhav | 3.2 KG |
| Kev cob qhia log | Tsis muaj |
| Xim | Grey/GREEN/PINK |
| Log Number | Lub log |
| Log Loj | 12 nti |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Qhov hnyav tag nrho | 4.8kg ua |
| Hnub nyoog haum | Tshaj 18 lub hlis |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 60 x 17 x 38 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 3.900 Kg |


Lub sleek dub aluminium alloy handlebar sawv txhim khu kev zoo nkauj tag nrho, embodying ib tug niaj hnub thiab stylish tsim. Ua kom tiav qhov no yog aluminium alloy log rims nrog dub hubs, muab tsis tau tsuas yog ib tug striking pom kev txaus siab tab sis kuj xyuas kom meej durability thiab du caij rau koj cov me nyuam.


Customization yog nyob rau hauv pem hauv ntej ntawm peb Aluminium Alloy Children Balance Tsheb, nrog adjustable eeb thiab handlebar heights catering rau cov kev xav tau tshwj xeeb ntawm koj tus menyuam txoj kev loj hlob. Cov spectrum ntawm cov xim xaiv muaj tso cai rau koj tus kheej lub tsheb tshuav nyiaj li cas, xyuas kom nws resonates nrog koj tus menyuam nyiam thiab style.


Qhov Aluminium Alloy Cov Menyuam Tshuav Tsheb no yog ntau tshaj li kev thauj mus los; nws yog ib nqe lus hais txog kev ua tau zoo, kev tsim kho tshiab, thiab lub luag haujlwm ib puag ncig. Siv lub sijhawm los muab koj tus menyuam nrog kev caij tsheb kauj vab uas embodies lub zoo meej fusion ntawm style, durability, thiab eco-conscious tsim. Nug hnub no thiab cia txoj kev taug kev ntawm kev tshawb nrhiav ntawm peb Aluminium Alloy Children Balance Tsheb pib - qhov zoo tshaj plaws raws li kev them taus.
Cim npe nrov: aluminium alloy me nyuam tshuav tsheb, Tuam Tshoj aluminium alloy me nyuam tshuav tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







