Baby Stroller Tricycle Rau Me Nyuam
Tus Menyuam Stroller Tricycle rau Menyuam Yaus yog ib lub tsheb kauj vab uas muaj ntau yam uas ua ke nrog cov yam ntxwv ntawm lub tsheb kauj vab sib npaug, taug kev, tsheb kauj vab, tsheb kauj vab, menyuam yaus stroller, thiab lub kaus stroller. Nws yog tsim los rau kev yooj yim nrog yooj yim folding zog, yoog raws li cov kev xav tau ntawm cov menyuam yaus ntawm ntau lub hnub nyoog. Cov khoom no ua kom yooj yim rau kev ua niam txiv los ntawm kev loj hlob nrog tus menyuam, muab cov tswv yim thiab kev daws teeb meem rau menyuam yaus.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Aluminium Alloy |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 10" |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Braking System | V Nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev cob qhia log | Yog lawm |
| Ncej hom | Full Shockingproof Ncej |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | NBLK-SLA6 |
| Qhov hnyav tag nrho | 5.8kg ua |
| Net nyhav | 4.7 KG |
| Ntev (m) | 80 cm |
| Load Capacity | 35 KG |
| Khoom npe | Kids Balance Bike |
| Xim | Customized Xim |
| nthuav dav Size | 80 * 44 * 58/85 cm |
| Logo | Customized Logo Txais |
| Khoom siv | Aluminium Alloy + PP PU TPR |
| Hnub nyoog | 2-6 Cov menyuam yaus xyoo |
| OEM/ODM | Tau txais |
| Muaj nuj nqi | Foldable |
| Daim ntawv pov thawj | EN71/CE |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1PC / CTN xim av CARTON |
| Chaw nres nkoj | ZHONGSHAN, Suav teb |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Daim / Daim ib hlis |


Tsis zoo li cov kev xaiv ib txwm siv, peb lub tsheb kauj vab sib npaug sib npaug tau nthuav qhia lub sijhawm tshiab ntawm kev yooj yim nrog nws cov haujlwm muaj zog thiab tsis muaj teeb meem folding. Tsim los hloov kho cov kev xav tau ntawm cov menyuam yaus ntawm cov hnub nyoog sib txawv, lub tsheb kauj vab no tau hloov pauv yam tsis tas yuav tsum muaj kev sib txuas sib txuas. Qhov kev ua tau zoo no tso cai rau cov niam txiv muab lawv cov me nyuam nrog cov kev paub tshiab thiab muaj hnub nyoog tsim nyog, tag nrho hauv ib lub pob yooj yim thiab yooj yim.


Qhov zoo tshaj tus nqi taw tes ua ke nrog peb kev cog lus rau kev muag khoom ncaj qha ua rau lub tsheb kauj vab uas muaj ntau yam khoom siv tau zoo thiab siv tau rau cov niam txiv. Los ntawm kev txiav tawm cov neeg nruab nrab, peb dhau ntawm cov nqi txuag rau peb cov neeg siv khoom, muab tus nqi tshwj xeeb rau cov khoom lag luam uas dhau ntawm cov khoom siv sib txawv thiab muaj ntau yam kev ua haujlwm.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj tus me nyuam stroller tricycle rau me nyuam, Tuam Tshoj tus me nyuam stroller tricycle rau cov me nyuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: 3 Log Me Nyuam Me Nyuam Push
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




