Kids Pedal Tsheb kauj vab Nrog Sunshade Roof
Khoom Taw qhia
| Khoom siv | High carbon hlau |
| Hwj chim | txiv neej zog |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 0 txog 24 Lub Hlis, 2 txog 4 Xyoo |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | HLF-103 |
| Khoom siv | Hlau ncej |
| Qhov hnyav tag nrho | 13kg / pcs |
| NW | 11.8kg / pcs |
| Thawv loj | 72 * 41 * 35cm / pcs |
| daim ntawv pov thawj | EN71/CE |
| Lub log | EVA lub log |
| Qhov zoo | Hoobkas ncaj qha muag |
| Daim ntawv pov thawj | ASTM |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1pcs / thawv Pob loj: 72 * 41 * 35CM / carton GW: 13kg/PCS NW: 11.8kg/PCS 20GP / 40HQ: 280pcs / 680pcs nrog 5 txheej xim av thawv, lossis lub thawv xim / nrog peb lub hnab PP woven |
| Chaw nres nkoj | Tianjin/Qingdao/Ningbo/Shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub lis piam |


Nrog rau ob qho tib si pem hauv ntej thiab nram qab pob tawb cia, lub tsheb kauj vab no muaj qhov chaw txaus rau koj tus menyuam nqa cov khoom ua si nyiam lossis khoom noj txom ncauj, txhawb kev nkag siab ntawm kev ywj pheej thiab lub luag haujlwm. Cov foldable footrest ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev yooj yim, cia koj tus menyuam so lawv ob txhais taw yooj yim thaum caij tsheb.


Rau kev tswj hwm niam txiv ntxiv, ob-theem adjustable laub kov tuaj nrog lub khob dej, tso cai rau koj kom nyob twj ywm thaum koj taug kev sab nraum zoov nrog koj tus me nyuam. Cov yam ntxwv no ua kom muaj kev tuav tau yooj yim rau cov niam txiv, ua kom yooj yim rau kev taw qhia thiab taug kev lub tsheb kauj vab tsis yooj yim.


Dab tsi ua rau peb Cov Menyuam Pedal Tsheb kauj vab sib nrug yog nws tus nqi pheej yig, ua tsaug rau peb lub Hoobkas ncaj muag qauv. Peb ntseeg hais tias muab cov khoom lag luam zoo ntawm tus nqi tsim nyog, ua rau lub tsheb kauj vab no yog kev nqis peev zoo hauv koj tus menyuam txoj kev zoo siab thiab kev noj qab haus huv. Txais tos nug thiab xaj - cia cov kev lom zem pib!
Cim npe nrov: Cov me nyuam pedal tsheb kauj vab nrog lub hnub ci ru tsev, Tuam Tshoj cov me nyuam pedal tsheb kauj vab nrog lub hnub ci ru tsev manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Cov menyuam yaus Tricycle
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li


