Toy Storage Organizer for Kids
Khoom Taw qhia
| Pom zoo hnub nyoog | >3 xyoos, 6 hli - 3 xyoo |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | zhongshan, Suav teb |
| Cov duab | Tsiaj |
| Qhov ntev | 41 * 45 * 50cm |
| Khoom siv | Yas |
| Loj | 35 * 40 * 45 ~ 50cm |
| Poj niam los txiv neej | Unisex |
| Pob | Teeb |
| Qauv nab npawb | ZSDB-XKLXTC |
| Khoom siv | HDPE |
| Yam khoom | WM 22 E161 |
| Xim | dawb |
| Pob | Standard carton, customized thawv |
| Cov khoom loj (cm) | 35 * 40 * 45 ~ 50cm |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | pob: export txheem thawv |
| Chaw nres nkoj | Shenzhen, Wenzhou |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Teeb / Teeb ib hlis |
👶 Qhov chaw ua haujlwm tau zoo tshaj plaws: Cov khoom ua si cia lub hauv siab muaj qhov qhib dav ntxiv kom ua kom qhov chaw cia kom zoo, uas yooj yim rau cov menyuam yaus ncav cuag thiab pab lawv nrhiav lawv cov khoom ua si nyiam. Lub txee cia khoom ua si kuj muaj ob lub thawv khoom ua si nrog lub log, yog li cov menyuam yaus tuaj yeem txav tau ntau cov khoom ua si thiab pab cov niam txiv kom huv si ntawm cov khoom ua si.
👶 Cov rooj tog zoo meej rau koj tus menyuam: Kev nyab xeeb ib txwm yog qhov tseem ceeb ntawm peb cov khoom lag luam hauv kev tsim rooj tog. Koj tuaj yeem pom qhov xwm txheej ntawm peb lub txee cia hauv txhua kauj ruam ntawm kev nthuav dav. Txhua lub phaj ntoo yog ua tib zoo tsim thiab txiav. Txhua daim ntawv ntoo yog qhov tseeb ntug banded kom tshem tawm txhua qhov seem ntoo uas yuav ua mob rau koj tus me nyuam. Txhua tus ntsia hlau tuaj yeem cog rau hauv lub qhov preformed los tiv thaiv qhov ua rau khawb ntawm cov menyuam yaus los ntawm qhov ntse ntse ntawm cov khoom.
👶Ib qho pib ntawm tus cwj pwm zoo: Kev tsim qauv zoo tuaj yeem pab cov niam txiv cia cov me nyuam coj tus cwj pwm zoo. Kom yooj yim rau koj tus menyuam kom ncav cuag thiab npaj cov khoom ua si, peb tsim cov khoom ua si organizer nrog qhov siab ntawm 1.97ft thiab dav ntawm 3.28ft. Txhua lub tub rau khoom yog nruab nrog plaub lub log, yog li cov tub thiab ntxhais tuaj yeem nqa thiab ntim cov khoom ua si nrog kev siv zog tsawg.
👶Muti-siv cov khoom ua si rau menyuam yaus: qhov muag pom nrog lub ntsej muag dawb huv uas tuaj yeem phim ntau yam kev kho kom zoo nkauj. Koj tuaj yeem tso cov khoom ua si cia rau hauv chav nyob, chav pw, lossis chav me me. Dhau li ntawm cov scenes yuav tsum tau siv nyob rau hauv tsev neeg, nws kuj yog haum rau kindergarten, chav zov me nyuam, thiab tsev kawm ntawv.
👶 Kev teeb tsa thiab kev saib xyuas: Kev sib dhos ntawm cov menyuam yaus cov khoom ua si no tsuas yog xav tau ib qho kev ua haujlwm xwb. Tag nrho cov kauj ruam tsis yooj yim yog taw qhia kom meej nyob rau hauv phau ntawv sib dhos, thiab tag nrho cov phaj yog tag nrog cov lej. Cov rooj zaum thiab txee yog tsis muaj dej. Koj tuaj yeem ntxuav lawv yooj yim nrog cov phuam ntub dej. Yog tias koj muaj lus nug, thov tsis txhob yig tiv tauj peb, thiab peb yuav teb tsis pub dhau 24 teev.
Cim npe nrov: Khoom ua si cia Organizer rau cov me nyuam, Tuam Tshoj cov khoom ua si cia organizer rau cov me nyuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






