Hoverboard Scooter Rau Cov Neeg Laus
Lub Hoverboard Scooter rau Cov Neeg Laus muab kev lom zem, style, thiab kev ua tau zoo, tsim tshwj xeeb rau cov neeg laus caij tsheb. Nws nta Bluetooth txuas rau suab paj nruag, 10-inch log tsheb kom ruaj khov, thiab ntau lub teeb rau kev caij hmo ntuj. Lub scooter muaj ntau yam, txhawb nqa 360-degree rotations thiab ncua roj teeb lub neej rau kev taug txuj kev nyuaj ntev dua. Muab ntawm tus nqi sib tw ncaj qha los ntawm lub Hoobkas, nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov neeg nrhiav kev sib xyaw ntawm kev lom zem thiab kev ua haujlwm hauv lawv tus kheej kev thauj mus los (DAODEBAO).
Khoom Taw qhia
| Qhov hluav taws xob | 36V |
| Foldable | TSIS MUAJ |
| Max Ceev | Lwm yam |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hwj chim | 100-200w |
| Hom Ntse | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | MBT-10CA6 |
| Qeb | E-Wheel Scooter |
| Cov neeg siv tau | Unisex |
| Roj teeb muaj peev xwm | 4.4A |
| Khoom npe | Self Balancing Scooter |
| Khoom siv | PVC |
| Cov kabmob | 120 kg |
| Loj | 60 * 23 * 23cm |
| Qhov hnyav | 10 kg |
| Kev Them Nyiaj | TT. Trade Assurance |
| LUB SIJ HAWM | 5-8 hnub ua haujlwm |
Ua kev zoo siab thiab kev caij tsheb nrog Hoverboard. Tsim los ntawm dual brushless motors, nws nce mus txog qhov siab tshaj plaws ntawm 6.2 mph thaum ua kom muaj kev nyab xeeb thiab ruaj khov. Lub 50.4Wh cov roj teeb uas tsis tshua muaj tus kheej tso tawm muaj txog li 4 mais ntawm kev caij tsheb ntawm ib tus nqi (kev mus txawv tebchaws txawv raws li tus neeg caij tsheb hnyav, thaj av, thiab lwm yam), ua rau nws zoo meej rau kev lom zem luv luv thiab kev lom zem txhua hnub.


Caij nrog kev ntseeg siab thiab kev nplij siab
Nruab nrog 6.5 "cov log tsheb zoo, ua kom lub tsheb du thiab xis nyob ntawm ntau txoj kev tsheb. Qhov ruaj khov, tuab tsis muaj qhov taw qhia muab kev tuav zoo thiab ruaj khov rau cov neeg caij tsheb ntawm txhua theem. Ceev faj nrog lub roj teeb LED thiab hoverboard xwm txheej qhia. , yog li koj ib txwm tswj koj lub caij.
UL-CERTIFIED SAFETY NTA
Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb nrog UL2272- ntawv pov thawj hoverboard, ua kom nws ua tau raws li cov qauv siv hluav taws xob, roj teeb, thiab cov qauv kev nyab xeeb. Lub teeb ci pem hauv ntej LED tsis tsuas yog teeb pom kev ntawm koj txoj kev tab sis kuj ua rau koj pom thaum hmo ntuj caij tsheb, muab kev nyab xeeb thiab kev thaj yeeb nyab xeeb ntawm lub siab.


YOOJ YIM RAU HAUV, lom zem rau tus tswv
Ua tsaug rau qhov kev tswj hwm tus kheej, kev kawm caij tsheb nrawm thiab yooj yim. Muab ib txhais ko taw rau ntawm lub pedal, tom qab ntawd lwm tus, thiab tuav lub cev zoo los pib koj caij tsheb. Txawm hais tias koj mus ncaj, ua kom ntse, lossis ua 360 degree spin, qhov hoverboard no yog tsim rau kev lom zem thiab txawj ua haujlwm.
Tus tsim rau cov neeg caij tsheb ntawm txhua qhov ntau thiab tsawg, nrog qhov hnyav ntawm 44 txog 176 lbs. Txawm hais tias nws yog khoom plig rau menyuam yaus, cov hluas, lossis cov neeg laus, lub hoverboard no ua rau muaj nqis thiab txaus siab rau txhua lub sijhawm. Muaj lus nug? Peb cov kws tshaj lij kev pabcuam cov neeg siv khoom online nyob ntawm no los pab, thiab peb rov qab koj qhov kev yuav khoom nrog 180-hnub kev lees paub rau kev ntseeg siab ntxiv.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj hoverboard scooter rau cov neeg laus, Tuam Tshoj hoverboard scooter rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: 2 Log Hoverboard
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li


