Kev Ntsuas Tus Kheej Txhua Qhov Chaw Hoverboard
Kev Ntsuas Tus Kheej Txhua Qhov Chaw Hoverboard yog tsim los rau cov neeg nyiam taug txuj kev nyuaj, uas muaj 8-inch tsis-slip, hnav-tiv taus lub log rau kev ruaj ntseg hla ntau qhov chaw. Nws muab kev yooj yim portability nrog nqa tes, txhim khu nws versatility. Lub hoverboard integrates Bluetooth rau kev lom zem, ua rau kev lom zem nrog suab paj nruag. Haum rau txhua lub hnub nyoog, nws txhawb kev sib koom ua ke ntawm lub cev thiab txuas sijhawm ua si nrog lub roj teeb loj. Cov khoom no piv txwv txog kev ua haujlwm ntev thiab kev tsim kho tshiab, muaj ncaj qha los ntawm lub Hoobkas ntawm tus nqi txaus siab rau cov neeg uas xav tshawb nrhiav txhua qhov chaw.
Khoom Taw qhia
| Qhov hluav taws xob | 36V |
| Foldable | TSIS MUAJ |
| Range Per Charge | 5-10KM |
| Max Ceev | 11-20km/h |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hwj chim | 501-1000w |
| Hom Ntse | Sensor, Electronic |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO / OEM |
| Qauv nab npawb | MBT-8CZSLL |
| Them sij hawm | 2-3H |
| Qeb | Ob-log Scooter |
| Roj teeb muaj peev xwm | < 10Ah |
| Lub npe | Hoverboard |
| Khoom siv | ABS + Hlau |
| Xim | dawb, xiav, liab |
| Qhov hluav taws xob | 36V |
| Hwj chim | 501-1000w |
| Roj teeb | 36V, 2.4Ah rechargeable roj teeb |
| Them sij hawm | 2-3H |
| Range Per Charge | 5-10KM |
| Tyre Loj | 10 INCH |
| Max ceev | 16km / h (nyob ntawm txoj kev thiab qhov hnyav) |
| Chaw nres nkoj | Zhejiang Chaw nres nkoj |


Nruab nrog 8-inch log tsheb, cov log hnav-tiv taus thiab tsis-plam no ua kom ruaj khov thiab ruaj ntseg tuav ntawm ntau qhov chaw. Tackle txoj kev tsis sib xws, pavements, lossis thaj chaw nyom nrog kev ntseeg siab, vim tias txhua qhov kev muaj peev xwm ntawm lub hoverboard no qhib lub ntiaj teb muaj peev xwm rau cov neeg caij tsheb nrhiav kev tshawb nrhiav thiab kev zoo siab.


Kev sib txuas ua tau raws li kev lom zem nrog kev sib koom ua ke Bluetooth ua haujlwm, hloov koj lub hoverboard mus rau hauv lub chaw lom zem hauv xov tooj. Seamlessly ua ke nrog koj lub xov tooj ntawm tes kom txaus siab rau koj cov nkauj nyiam thaum koj caij, txhim kho koj cov kev paub dhau los thiab ntxiv qhov kov ntawm kev niaj hnub rau koj txoj kev taug.


So kom txaus siab rau qhov zoo ntawm peb tus kheej-Sib npaug rau Txhua-Terrain Hoverboard, raws li nws tau dhau los ntawm kev sim nruj kom ua tau raws li cov qauv siab tshaj plaws. Peb txaus siab muab qhov tshwj xeeb hoverboard ntawm tus nqi zoo, ua tsaug rau peb txoj kev cog lus los muab kev muag khoom ncaj qha los ntawm lub Hoobkas. Ua kom zoo dua ntawm lub sijhawm no los txhawb koj txoj kev caij tsheb nrog lub hoverboard uas sib xyaw ua haujlwm ntev, kev tsim kho tshiab, thiab kev pheej yig. Nug tam sim no thiab tso koj daim ntawv xaj kom koom nrog cov qib ntawm cov neeg caij tsheb uas muaj kev zoo siab ntawm txhua qhov kev tshawb nrhiav.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj tus kheej ntsuas tag nrho cov struts hoverboard, Tuam Tshoj tus kheej ntsuas tag nrho cov struts hoverboard manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: 2 Log Hoverboard
Tom ntej: Ob lub log Standing Scooter
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li


