Electric scooters rau 6 Xyoos
Khoom Taw qhia
| Yam khoom No: | SMT-S4 |
| Lub cev muaj zog: | 110w |
| Hom roj teeb: | lithium roj teeb |
| Roj teeb: | 24v 2.5 aw |
| Kev them nyiaj Voltage: | 24V1A |
| Lub sijhawm them nyiaj: | 2-3H |
| Sab saum toj ceev: | 14 Km/h |
| Max nrug: | 5-8Km |
| Max nce toj peev xwm: | 10 degree |
| Max load: | 60kg ua |
| Log tsheb loj: | 6.5 nti |
| Nres: | E nres |
| Atmosphere Teeb: | taub hau teeb + ko taw teeb |
| Bluetooth: | nrog |
| N.W./G.W.: | 7. 0KG/8.0KG |
| Unfolding Loj: | 80 * 34 * 89cm |
| Xim lub thawv loj: | 83 * 14 * 37cm |
| carton loj: | 84.5 * 15.5 * 38.5CM |
| Chaw nres nkoj: | SHANGHAI / NINGBO Chaw nres nkoj |
Qhia peb Cov Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob rau 6-Cov Hnub Nyoog Xyoo: qhov twg muaj kev nyab xeeb raws li kev txaus siab, thiab kev lom zem tos ntawm txhua qhov sib tw thiab tig! Powered los ntawm lub zog 110W lub cev muaj zog thiab roj los ntawm lub peev xwm siab 24V 2.5Ah lithium roj teeb, cov scooters redefine sijhawm ua si. Tsis tsuas yog lawv cov phooj ywg ib puag ncig, tab sis lawv kuj khav theeb kev ua tau zoo, kom ntseeg tau tias txhua qhov kev caij tsheb tsis yog kev zoo siab xwb tab sis kuj muaj kev nco qab.

Tsim los nrog kev saib xyuas zoo tshaj plaws rau kev nyab xeeb thiab kev lom zem, cov scooters tuaj nruab nrog lub teeb ci ntsa iab LED. Cov teeb no tsis yog ntxiv ib qho kev ua kom zoo nkauj xwb; lawv txhim khu kev pom, ua rau kev caij hmo ntuj kom nyab xeeb thiab lom zem zoo li thaum nruab hnub. Duab koj tus menyuam, lawv lub scooter adorned nrog cov teeb pom kev zoo no, caij nkoj hauv qab cov hnub qub nrog kev ntseeg siab thiab nyiam.
Dab tsi tiag tiag teeb tsa peb lub scooters sib nrug yog lawv cov neeg siv khoom tsim. Featuring lub sleek LCD zaub, cov tub ntxhais hluas cov neeg caij tsheb tuaj yeem siv zog saib xyuas lawv cov kev ceev thiab roj teeb lub neej, ua rau lawv muaj kev sib tw thiab kev paub zoo. Kev nyab xeeb tsis yog ib qho tshwj xeeb xwb; nws yog peb qhov tseem ceeb tshaj plaws. Cov scooters no tau ua tib zoo tsim nrog cov ntaub ntawv ruaj khov thiab cov cuab yeej siv siab heev, ua kom muaj kev ruaj ntseg thiab kev nyab xeeb rau menyuam yaus. Cov niam txiv tuaj yeem so yooj yim paub tias lawv cov neeg taug txuj kev nyuaj me me tab tom tshawb txog lub ntiaj teb ntawm lub tsheb nyab xeeb, txhim khu kev qha.

Tab sis cov scooters no tsis yog tsheb xwb; lawv yog lub rooj vag mus rau qhov kawg adventures. Nrog rau lub cev muaj zog txhawb nqa lawv mus rau pem hauv ntej thiab lub roj teeb uas siv tau ntev ua kom muaj kev lom zem, cov menyuam tuaj yeem pib mus rau ntau teev ntawm kev tshawb nrhiav. Txawm hais tias lawv tab tom taug kev hauv zej zog txoj kev taug kev, lawv txoj kev luag nyav nrog lub suab nrov ntawm lub scooter, lossis venturing ntawm sab nraum zoov escapades, cov hluav taws xob scooters cog lus tias yuav caij zoo siab txhua lub sijhawm.

Dhau li ua hom kev thauj mus los, cov scooters embody tus ntsuj plig ntawm kev lom zem. Lawv yog cov caw kom pom, xav txog, thiab ua si. Txhua qhov twist ntawm lub throttle yog ib txoj kev tos kom nthuav tawm, txhua qhov tig ntawm lub log ib qho kev tshawb nrhiav tshiab. Nws yog ntau tshaj ib lub scooter; nws yog daim pib mus rau lub ntiaj teb uas txhua lub caij yog taug txuj kev nyuaj tos kom tshwm sim. Yog li, cia qhov kev tshawb nrhiav pib - vim tias nrog peb Cov Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob rau 6-Cov Hnub Nyoog, qhov zoo siab ntawm kev caij tsheb yog qhov pib ntawm kev taug txuj kev nyuaj.
Cim npe nrov: Electric scooters rau 6 xyoo, Tuam Tshoj hluav taws xob scooters rau 6 xyoo manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Me Nyuam Hluav Taws Xob Scooter
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








