Electric Drift Trike
Khoom Taw qhia
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog | <3 years |
| Log Khoom | Yas |
| Khoom siv lub cev | Yas |
| Foldable | TSIS MUAJ |
| Rooj nrog | Yog lawm |
| Log Number | Peb |
| Qhov siab Adjustable | TSIS MUAJ |
| Max Ceev | 3.6 km / h |
| teeb suav nrog | Yog lawm |
| Khoom npe | Cov me nyuam Scooter |
| Hnub nyoog haum | Cov menyuam yaus 3-12 Xyoo |
| Max Load | 6 5kq |
| Roj teeb | 36V 3.6Ah Li-ion roj teeb |
| Logo | Customized Logo |
| Hom | Sab nraum zoov Cov Khoom Ua Si |
| Ntsiab lus | Peb Log Scooter |
| Xim | Xim Xim |
| Qauv nab npawb | JLKJ-DP-9 |
| CTN Loj | 70 x 55 x 21 cm |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Pob: 1PCS / CTN CTN loj: 70x55x21CM GW/NW: 16/15KGS |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 68,5 x 54 x 21 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 15. 000 kg |


Nyob rau hauv lub plawv ntawm no hluav taws xob drift trike yog ib tug haib 36V 250W brushless lub cev muaj zog, xa ib tug dynamic thiab teb caij. Paired nrog ib tug txhim khu kev qha 36V 3.6Ah lithium roj teeb, lub trike no xyuas kom meej lub sij hawm ua si, tso cai rau cov neeg caij tsheb kom tag nrho raus lawv tus kheej nyob rau hauv lub excitement ntawm drifting. Qhov tseem ceeb pib feature ntxiv qhov kov ntawm kev yooj yim, ua kom tsis muaj teeb meem thiab pib sai rau txhua qhov kev lom zem txaus ntshai.


Nyob sib txuas thiab lom zem thaum mus nrog kev sib xyaw ua ke Bluetooth muaj nuj nqi thiab hais lus, tso cai rau cov neeg caij tsheb los sync lawv cov suab paj nruag nyiam thiab tig txhua lub caij mus rau hauv kev hais kwv txhiaj ntawm tus kheej. Qhov kev hloov kho peb-ceev feature caters rau ntau theem ntawm kev txawj ntse, kom ntseeg tau tias ob qho tib si pib thiab cov neeg caij tsheb muaj peev xwm txaus siab rau qhov zoo siab ntawm drifting ntawm lawv tus kheej pace.


Txais tos nug thiab xaj - cia Lub Hluav Taws Xob Drift Trike rov txhais koj lub tswv yim ntawm kev txav mus los hauv nroog, tig txhua lub caij mus rau hauv qhov hluav taws xob escapade. Txais tos rau yav tom ntej ntawm drifting nrog peb cov khoom zoo, muaj txiaj ntsig zoo, thiab kev siv nyiaj-phooj ywg hluav taws xob drift trike rau cov neeg caij tsheb uas xav tau qhov zoo tshaj plaws kev sib xyaw ntawm cov qauv thiab kev ua tau zoo.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj eletric drift trike manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Drift Trike Electric
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






