Drift Trike Cov Neeg Laus
Khoom Taw qhia
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog | >12 Xyoo |
| Log Khoom | Inflatable Log |
| Khoom siv lub cev | Hlau |
| Foldable | TSIS MUAJ |
| Rooj nrog | Yog lawm |
| Log Number | Peb |
| Qhov siab Adjustable | TSIS MUAJ |
| Max Ceev | 35 km / h |
| teeb suav nrog | TSIS MUAJ |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | JLKJ-DP6 |
| Roj teeb | Lead-acid 36V 12AH |
| Lub cev muaj zog | 500W Brushless Tsav |
| Max Load | 90kq ua |
| Ncej Khoom | Hmoov coated steel |
| Pem hauv ntej Log | 16inch Inflatable Log |
| Tsheb log | 10inch Inflatable Tyre |
| tuav | Variable Speed |
| Them sij hawm | 5-8 teev |
| Ntau yam | 35-45km |
| Feature | Key + Power Indicator |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Pob: 1PCS / CTN CTN loj: 92x38x68cm GW/NW: 42/40 KGS 40 HQ: 283 pcs |
| Chaw nres nkoj | Ningbo / Shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 36000 Daim / Daim ib hlis |


Fais fab rau tus neeg laus-loj drift trike yog lub zog 500W brushless lub cev muaj zog, xa lub plawv-pounding kev ua tau zoo uas ua kom muaj adrenaline-fueled caij txhua lub sijhawm. Ua ke nrog cov hmoov lead-acid 36V 12AH roj teeb, qhov trike no muaj sijhawm ua si ntxiv, npog qhov kev ncua deb ntawm 35-45km ntawm ib zaug xwb. Qhov tseem ceeb pib feature ntxiv qhov kov ntawm kev yooj yim, tso cai rau cov neeg caij tsheb tuaj yeem ua rau lawv txoj kev taug txuj kev nyuaj drifting yooj yim.


Xav tias maj nrawm thaum koj taug txoj kev nrog 16-inch steel hlau aluminium rim ntawm lub log pem hauv ntej, muab kev ruaj ntseg thiab zoo nkauj stylish. Lub 10-inch pneumatic log nyob rau tom qab ua kom muaj kev sib tw thiab tswj tau yooj yim, thaum lub tes nres ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev tswj kom ruaj ntseg nres. Lub trike nce mus txog qhov ceev ntawm 35 km / h, muab cov neeg caij tsheb saj ntawm kev kub ceev drifting.


Txais tos nug thiab xaj - cia Drift Trike rau Cov Neeg Laus rov txhais koj lub tswv yim ntawm drifting, tig txhua lub caij mus rau hauv adrenaline-tso tawm escapade. Txais lub zog, style, thiab kev zoo siab nrog peb cov khoom zoo, muaj txiaj ntsig zoo, thiab kev siv nyiaj-phooj ywg drift trike tsim tshwj xeeb rau cov neeg laus caij tsheb kauj vab.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj drift trike neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Tsis muaj
Tom ntej: Electric Drift Trike
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







