Drift Karts
Khoom Taw qhia
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hnub nyoog Range | 8-13 Xyoos, 14 Xyoos & nce |
| Qauv nab npawb | JLKJ-DP10 |
| Roj teeb | 36V 3.6Ah Li-ion roj teeb |
| MAX LOAD | 60 kgs |
| Max ceev | 16 km / h |
| Loj | 105 * 80 * 34cm |
| Yam khoom | Mini Karting |
| Xim | Dawb + daim nplaum |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Pob: 1PCS / CTN CTN Loj: 84.5x60x33cm GW/NW: 25/20 KGS 20GP / 40HQ: 165/402PCS |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 84.5 x 60 x 33 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 25. {1}} kg |


Tsim los nrog ntau yam hauv siab, peb cov drift karts muaj 4 qhov ntau thiab tsawg, ua kom haum rau koj tus menyuam thaum lawv loj hlob thiab ua rau cov kwv tij lossis cov phooj ywg sib txawv los koom nrog kev zoo siab. Lub tswv yim tshiab Led Tsheb Tsav Log tsis tau tsuas yog ntxiv ib qho kev xav zoo rau lub kart tab sis kuj txhim kho kev pom, ua kom muaj kev nyab xeeb thaum nruab hnub lossis hmo ntuj caij tsheb.


Kev taug kev sib txawv ntawm thaj av yog qhov yooj yim nrog Inflatable 8-inch Pem Hauv Ntej Log, ua kom muaj kev sib tw thiab xis nyob. Kev suav nrog lub tsheb nres muab cov txheej txheem ntxiv ntawm kev tswj hwm, tso cai rau koj tus menyuam kom paub meej maneuvers thiab txhim kho kev ntseeg siab hauv lawv cov kev txawj tsav tsheb.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj drift karts manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Pedal Drift Trike
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








