Menadult Mountain Bike
Khoom Taw qhia
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Fork Khoom | Aluminium Alloy |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Braking System | Disc nres |
| Log Loj | 26" |
| Gears | 21 Ceev |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | FSD-TS5H |
| Lub log dav | 26*2.125" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tianjin, Suav |
| Hom Lub Npe | BICYSTR |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Load Capacity | 120 kg |
| Ntev (m) | 1.6 |
| xim | dub liab ntsuab dawb los yog custormzition |
| logo | YM/kev pab cuam |
| Loj | 24 nti, 26 nti, 28 nti |
| daim ntawv pov thawj | CE |
| Nres | Disc nres / V nres |
| Saddle | Yooj yim |
| Lub log | Wanda lossis Kenda lossis lwm yam |
| Khoom npe | mtb roob tsheb tuam kev muag khoom online |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | SKD / CKD / AB, 85% SKD / 50% SKD 1PCS / CTN lossis 2PCS / CTN CKD, 4 PCS / CTN tej pob khoom raws li koj thov rau fs mtb roob tsheb tuam muag online khw/compr cycling roob tsheb tuam muag online/cyclestore |
| Muaj peev xwm muab khoom | 80000 Daim / Daim Ib Hlis Alibaba zoo zoo bicicletas roob tsheb tuam |

Qhia peb MenAdult Mountain Bike, ib tug masterpiece ntawm engineering thiab tsim crafted meticulously crafted rau passionate riders uas xav tau ob qho tib si taug txuj kev nyuaj thiab kev ua tau zoo. Lub tsheb kauj vab tshwj xeeb no tsis yog hom kev thauj mus los xwb; Nws yog lub rooj vag rau kev zoo siab rau sab nraum zoov, sib txuas cov kev tsim kho tshiab, kev ua haujlwm ntev, thiab cov qauv kom xa cov kev taug txuj kev nyuaj uas tsis sib xws ntawm ntau qhov chaw.

Hauv plawv ntawm lub tsheb kauj vab tshwj xeeb no yog nws 27.5-inch aluminium roob tsheb kauj vab ncej nrog rau lub qag, cim lub ntsiab lus ntawm kev tsim vaj tsev niaj hnub. Paired seamlessly nrog 27.5 tag nrho-aluminium lub xub pwg-tswj hydraulic locking pem hauv ntej diav rawg, lub tsheb kauj vab no muaj superior shock absorbing thiab meej tuav. Txawm hais tias koj tab tom taug kev taug kev hauv pob zeb lossis kov yeej cov toj siab, lub tsheb kauj vab no ua kom tsis muaj kev sib piv thiab kev ntseeg siab.

Gear up for seamless gear transitions with Shimano SL-SLM4100 1*10s shifter, muab ntau yam ceev rau ntau haiv neeg. SHIMANO RD-M5120-SGS rear derailleur lav kev hloov pauv thiab meej, kom ntseeg tau tias kev ua tau zoo txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej nyuaj. Nrog SHIMANO MT200 roj disc brakes muab kev ruaj ntseg nres lub zog, koj tuaj yeem ntseeg siab taug kev hauv qhovntsej thiaj tsis mob thiab cov fab nruj.
Cim npe nrov: Menadult roob tsheb tuam, Tuam Tshoj menadult roob tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Mountain Bike Adult
Tom ntej: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




