Fais Tsheb kauj vab rau cov neeg laus
Khoom Taw qhia
| Gears | 21 Ceev |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Log Loj | 26" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | LEAD-ACID roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 16.7 Aws |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Torque | 70-80 Nm |
| Them sij hawm | 1 ~ 3 hnub |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Tsheb nqa |
| Lub log dav | 1.95, 2.125 |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | TJFSD-F01 |
| Ntau yam rau lub zog | >60km ua |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Lub log | 1.95 |
| diav rawg | diav rawg |
| Lub log hom | Spoked Log |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| tuav bar | SM alloy |
| Freewheel | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Lub log thiab lub raj | 24/26/20 * 1.95 / 2.125 Dub Tire |
| Lub caij nyoog | Puam |
| Ntim | 0.2m³ |
| Ntim Cov Lus Qhia | SKD los yog CKD ntawm Alloy rims rocker mini bmx tsheb tuam rau bmx, mini bmx stunt kev ua tau zoo tsheb kauj vab ntawm kev muag khoom, lag luam wholesale kev cai bmx freestyle 20 |

Qhia peb lub tsheb kauj vab hluav taws xob rau cov neeg laus, kev sib xyaw ua ke zoo tshaj plaws ntawm kev siv thev naus laus zis, tsim kom zoo nkauj, thiab kev ua tau zoo dua. Crafted nrog precision, lub tsheb kauj vab no cog lus ib unparalleled caij kev rau enthusiasts thiab commuters ib yam nkaus.

Ntawm nws cov tub ntxhais, lub tsheb kauj vab boasts lub zog tsis tau lub teeb yuag aluminium alloy 27. Pem hauv ntej diav rawg yog nruab nrog tag nrho-aluminium locking hydraulic shock-absorbing technology, kom muaj kev caij tsheb du txawm nyob rau ntawm qhov nyuaj. Lub ergonomic tsim txuas ntxiv nrog BT raj handlebar thiab aluminium alloy forged qia, muab kev tswj zoo heev thiab kev ua haujlwm zoo.

Caij kev nplij siab yog qhov tseem ceeb, thiab yog vim li cas peb tau koom nrog lub siab kawg, plush eeb uas ua kom muaj kev yooj yim taug kev, tsis hais qhov deb. Lub tsheb kauj vab SHIMANO SL-M2000 cuaj-ceev ntiv tes ua haujlwm ua ke nrog M370 rear derailleur lav seamless iav hloov, tso cai rau koj los daws ntau yam kev ua haujlwm tsis muaj zog.
Cim npe nrov: Electric tsheb tuam rau cov neeg laus, Tuam Tshoj electric tsheb tuam rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li



