Lub Nroog Lightweight Adult Electric Bike
Khoom Taw qhia
| Gears | 27 Ceev |
| Ncej Khoom | Cov pa roj carbon fiber |
| Log Loj | 12" |
| Qhov hluav taws xob | 36V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Nres Kab |
| Roj teeb muaj peev xwm | 10.5 AW |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-T4 |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down Tube |
| Hom Ntse | Hluav taws xob |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Guangdong, Suav teb |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | >50 km / h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Lub sijhawm them nyiaj | 6 hnu |
| Roj teeb | 36V8A Class A lithium roj teeb |
| MOQ | 100 |
| Lub cev muaj zog | 350W lub cev muaj zog |
| Xim | dub |
| Ceev | 32 km / h |
| Lub cev muaj zog | 36V 250W |
| Max Load | 150 KG |
| Khoom npe | Fais Tsheb kauj vab |
| Hom | Txoj Kev E-tsheb tuam |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Guangzhou |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Daim / Daim ib hlis |

Nkag mus rau lub sijhawm tshiab ntawm kev taug kev hauv nroog nrog peb Lub Nroog Lightweight Adult Electric Bike, kev hloov pauv ntawm cov qauv, kev ua tau zoo, thiab kev ruaj khov. Tsim los ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm lub nroog niaj hnub nyob, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no yog ib tus khub tiag tiag rau cov neeg uas nrhiav kev yooj yim, eco-friendly, thiab kev siv zog ntawm kev thauj mus los.

Weighing ntawm ib tug mere 20kg, peb lub tsheb kauj vab hluav taws xob yog lub epitome ntawm lub teeb yuag tsim, kom ntseeg tau yooj yim tuav thiab maneuverability. Xaiv los ntawm cov spectrum ntawm customizable xim los qhia koj tus kheej style thiab ua ib nqe lus thaum koj taug kev hauv nroog txoj kev.

Tsim los ntawm 250W lub cev muaj zog thiab 36V8A lithium roj teeb, peb lub tsheb kauj vab hluav taws xob muaj peev xwm ncav cuag 30 km ntawm ib qho nqi, tsis muaj zog mus txog qhov nrawm ntawm 25KM / teev. Lub siab carbon steel ncej, pem hauv ntej diav rawg, thiab kab rov tav kov muab ib tug ruaj khov thiab txhim khu kev qha qauv, thaum lub net hnyav ntawm 15kg xyuas kom ib tug nimble thiab agile caij los ntawm lub nroog toj roob hauv pes.

Lub 10-inch log tsheb tshwj xeeb, tsim tshwj xeeb rau lub tsheb hluav taws xob, pab txhawb kev taug kev yooj yim, nqus cov kev poob siab thiab muab kev ruaj ntseg ntawm ntau qhov chaw. Lub siab carbon steel lub tog raj, lub tog raj clamp ua los ntawm txhuas alloy, thiab bold ko taw txhawb tshwj xeeb tsim rau lub tsheb fais ntxiv rau tag nrho cov kav ntev thiab kev ua haujlwm ntawm lub tsheb kauj vab tshiab no.

Txheeb xyuas cov kev hauv nroog nrog kev ntseeg siab siv peb cov yam ntxwv siab heev. Lub 6-tube 17A Zhengxuanbo brushless maub los, P68 waterproof twj, thiab ob-hauv-ib lub horn thiab lub taub hau lub taub hau muaj nuj nqi ua rau koj caij tsis zoo xwb tab sis kuj muaj kev nyab xeeb thiab lom zem. Cov khoom sib txuas tsis muaj dej, lub zog nres nres, thiab cov khoom siv tshwj xeeb disc nres rau pem hauv ntej thiab nram qab lub tsheb fais fab kom pom kev tswj thiab kev ruaj ntseg thaum koj mus.

Kev them nyiaj yog ib qho yooj yim nrog rau 42V1.5A DC lub taub hau charger, tso cai rau koj kom sai zog thiab rov qab los ntawm txoj kev. Ib txog rau xya P68 cov kab dej tsis muaj dej, nrog rau cov khoom sib txuas tsis muaj dej rau lub tsheb teeb, lub taub hau, thiab lub taub hau, ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev ruaj khov thiab kev ntseeg siab rau koj lub tsheb kauj vab hluav taws xob.

Nrog lub peev xwm thauj khoom ntawm 150kg, peb Lub Nroog Lub Teeb Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob tsis yog ib qho kev thauj mus los xwb; nws yog ib txoj kev ua neej xaiv. Lub rooj zaum tshwj xeeb thickened, nrog rau cov yam ntxwv customizable, tso cai rau koj caij nyob rau hauv kev nplij siab thiab style. Siv lub sijhawm los nug thiab xaj tam sim no, thiab ua rau koj txoj kev taug kev txhua hnub kom tsis muaj teeb meem thiab kev lom zem nrog peb Lub Nroog Lightweight Adult Electric Bike. Caij ntse, caij lub teeb, thiab ua kom txhua txoj kev taug kev yooj yim.
Cim npe nrov: lub nroog lub teeb yuag neeg laus electric tsheb tuam, Tuam Tshoj lub nroog lightweight neeg laus electric tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








