Tub kawm tsheb kauj vab
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 26" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | V Nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Ncej hom | Full Shockingproof Ncej |
| Lub log dav | 26*2.5" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | KAQ-MK |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Qhov hnyav tag nrho | 18 |
| Net nyhav | 16 |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 1.7 |
| Load Capacity | 160 kg |
| Chaw nres nkoj | Tianjin chaw nres nkoj los yog raws li tus neeg thov kev thov City Bike Fashional Tsheb kauj vab rau cov poj niam OEM Lady Bike Zoo Zoo Cov poj niam tsheb kauj vab nroog tsheb kauj vab |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim ib lub lis piam |


Qhia koj tus kheej nrog peb Cov Tub Ntxhais Kawm Tsheb kauj vab, muaj nyob rau hauv cov xim zoo nkauj kom haum rau txhua tus saj. Dab tsi ua rau lub tsheb kauj vab sib nrug no yog qhov kev xaiv rau kev hloov xim, tso cai rau cov tub ntxhais kawm los hloov lawv cov kev caij tsheb thiab ua ib nqe lus uas cuam tshuam nrog lawv tus kheej. Los ntawm cov xim classic mus rau cov xim zoo nkauj thiab muaj zog, cov kev xaiv muaj ntau haiv neeg raws li cov tub ntxhais kawm uas caij lawv.


Txhawm rau ua raws li cov kev xav tau sib txawv ntawm cov tub ntxhais kawm, peb lub tsheb kauj vab muaj nyob rau hauv ntau qhov ntau thiab tsawg, ua kom muaj kev sib haum xeeb thiab haum rau txhua tus neeg caij tsheb. Qhov kev hloov pauv no ua rau peb Cov Tub Ntxhais Kawm Tsheb kauj vab tsim nyog rau cov tub ntxhais kawm ntawm txhua lub hnub nyoog, los ntawm cov tub ntxhais hluas caij tsheb mus rau cov chaw taug kev hauv tsev kawm qib siab. Qhov yooj yim ntawm kev sizing lub hom phiaj los muab kev caij tsheb zoo, xav txog cov kev cai tshwj xeeb ntawm txhua tus tub ntxhais kawm.

Cim npe nrov: tub ntxhais kawm tsheb kauj vab, Tuam Tshoj tub ntxhais kawm tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




