Stainless hlau sab nraum zoov Trolley
Khoom Taw qhia
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | JL-FW01 |
| Qhov Loj (L x W x H) | 75/44/76 cm |
| Warranty | 3 xyoo |
| Customized kev them nyiaj yug | OEM |
| Khoom npe | Trolley |
| Xim | Customized Xim |
| MOQ | 50 daim |
| Qhov hnyav | 6.2 kg / 9.4 hli |
| OEM | Accpet |
| Siv | Peb lub tsev |
| Ntim Cov Lus Qhia | packing loj yog 58 * 20 * 78cm |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 58 x 20 x 78 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 10 000 kg |
HEAVY-DUTY FOLDING WAGON - Ua nrog cov ntaub ntawv zoo, lub laub foldable no yog tsim los rau kev ua haujlwm ntev. Lub thav duab steel ruaj khov thiab cov ntaub ruaj khov tuaj yeem tiv taus qhov kev siv tsis tu ncua, nrog lub peev xwm thauj khoom txog li 200 lbs. Thauj nws nrog tag nrho koj cov iav yam tsis muaj kev txhawj xeeb txog kev tawg.


6" UNIVERSAL FRONT WHEELS - Lub tsheb trolley no muaj plaub lub log loj uas siv zog ua haujlwm txhua qhov av, los ntawm cov xuab zeb mus rau pob zeb mus rau cov nyom.
Yooj yim rau siv - Lub laub khoom noj khoom haus foldable no teeb tsa hauv vib nas this-tsis muaj kev sib dhos yuav tsum tau ua! Tsuas yog nthuav tawm, thauj koj cov khoom, thiab koj npaj mus. Thaum tsis siv, nws yooj yim tawg kom yooj yim cia hauv koj lub cev lossis chaw nres tsheb, siv qhov chaw tsawg, zoo meej rau cov tsev me me.


VERSATILE SIV - Zoo tagnrho rau ntau yam kev ua ub no, lub tsheb thauj mus los no zoo tshaj plaws rau kev ua teb, tailgating, mus ncig ua si puam, chaw ua si, thiab mus pw hav zoov. Nws kuj tseem zoo heev rau kev thauj khoom mus rau kev sib tw ncaws pob, concerts, thiab ntau dua. Tau txais koj li hnub no thiab pib koj qhov kev lom zem tom ntej!
ULTIMATE CAMPING COMPANION - Nrog rau kev tsim qauv zoo nkauj thiab cov yam ntxwv zoo tshaj plaws, lub tsheb foldable no zoo meej rau cov neeg nyiam sab nraum zoov. Tsim nrog kev taug txuj kev nyuaj hauv siab, nws muab tag nrho cov khoom siv tsim nyog rau kev mus pw hav zoov yooj yim thiab stylish.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj stainless hlau sab nraum zoov trolley manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Foldable Garden Trolley Thawv
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







