Garden Camping Trolley
Khoom Taw qhia
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | JL-FW03J |
| Qhov Loj (L x W x H) | 90/56/99 cm |
| Khoom siv | Stainless hlau |
| Kev siv | Cia |
| Qauv | Mesh |
| Lub log | Plaub-log |
| Customized kev them nyiaj yug | OEM, ODM |
| Khoom npe | Puam Trolleys |
| Ntim | 1pcs / ctn |
| Ntim Loj | 79/44/26 cm |
| Xim | Customized |
| Style | Morden |
| 40 HQ | 1270 pcs |
| Khoom Loj | 90/56/99 cm |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Zoo muag 2 lub rooj zaum rattan thiab 1 lub rooj vaj tsev noj mov teeb nrog Brown BOX packing. |
| Chaw nres nkoj | NINGBO, Suav teb |
| Muaj peev xwm muab khoom | |
| Muaj peev xwm muab khoom | 800 Teeb / Teeb ib Hnub Lub Rooj Zaum |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1 Txhua daim ntim rau hauv ib lub hnab yas, ces nyob rau hauv ib lub thawv 2 Carton loj: 90x60x75cm NW/GW: 10/11.3kg |
| Chaw nres nkoj | Tianjin / Qingdao / Shanghai / Ningbo Chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub hli |


Kev ntsuas ntawm qhov qhib loj ntawm 90/56/99cm, nrog lub peev xwm ntawm 79/44/26cm, peb lub vaj tsev pw hav zoov trolley muab qhov chaw txaus rau koj cov cuab yeej ua teb, cov cuab yeej mus pw hav zoov, lossis lwm yam khoom koj xav tau thauj. Kev xav tsim kom ntseeg tau tias koj tuaj yeem txhim kho thiab thauj koj cov khoom tseem ceeb, ua rau nws yog qhov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau cov neeg nyiam ua vaj tsev thiab cov neeg nyiam nyob hauv hav zoov.


Qhov hnyav ntawm qhov hnyav ntawm 11kg thiab tag nrho qhov hnyav ntawm 12kg, lub vaj tsev pw hav zoov trolley no ua rau muaj kev sib npaug zoo meej ntawm kev ruaj khov thiab kev txav mus los. Lub peev xwm muaj peev xwm ua tau zoo ua kom ntseeg tau tias koj tuaj yeem nqa ntau yam khoom yam tsis muaj kev cuam tshuam rau kev ua tau zoo, ntxiv txheej txheej ntawm kev yooj yim rau koj lub vaj lossis chaw pw hav zoov.


Peb txoj kev cog lus los muab cov khoom lag luam zoo ntawm tus nqi zoo yog pom tseeb hauv peb lub Hoobkas ncaj qha kev muag khoom, kom ntseeg tau tias koj tau txais kev ruaj khov thiab muaj txiaj ntsig Garden Camping Trolley yam tsis muaj kev cuam tshuam lub txhab nyiaj. Txais tos nug thiab txiav txim - cia no ntau yam thiab foldable trolley los ua koj tus khub sab nraum zoov, yooj yim rau koj lub vaj thiab chaw pw hav zoov taug txuj kev nyuaj nrog yooj yim thiab style.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj Garden camping trolley manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







