Swb Twisting Ntsuas Tsheb Plaub-log
Khoom Taw qhia
| Hnub nyoog: | 3 - 6 Xyoo, 6-8 xyoo, 8-12 xyoo,<3 years |
| Log Khoom: | Yas |
| Khoom siv lub cev: | Yas, Aluminium |
| Foldable: | Yog lawm |
| Rooj nrog: | Yog lawm |
| Log Number: | Peb |
| Qhov siab Adjustable: | Yog lawm |
| Max Ceev: | 3.6km/h, 3.6km/h |
| lub teeb suav nrog: | Yog lawm |
| Hom Lub Npe: | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb: | LS -1008 |
| Xim: | Xiav, Paj yeeb, Grey |
| Lub Cev Loj: | 56 * 31 * 44cm |
| Carton loj: | 73 * 59 * 52cm |
| Pob: | 8pcs rau ib lub thawv |
| N.W/G.W: | 18 KG / 16 KG |
| Khoom siv: | Yas |
| Max load: | 50kg ua |
| MOQ: | 80 pcs |
| LOGO: | Customized |
| HS CODE: | 9503001000 |

Qhia peb Slide Twisting Balancing Car Four-Wheel, ib qho kev hloov pauv ntawm cov khoom ua si uas tsim los txhawb kev lom zem thiab kev zoo siab rau koj tus me nyuam. Lub dynamic ntsuas lub tsheb no tsis yog ib qho khoom ua si xwb; nws yog ib tug thrilling taug txuj kev nyuaj tos kom nthuav tawm. Crafted nrog precision thiab ntim nrog cov yam ntxwv tshiab, lub tsheb sib npaug no muaj kev paub tsis sib xws uas sib xyaw ua ke kev lom zem, kev nyab xeeb, thiab style.

Hauv plawv ntawm peb lub Slide Twisting Balancing Car lies lub anti-slip handlebar, kom muaj kev tuav ruaj khov thiab txhim khu koj tus menyuam txoj kev tswj xyuas thaum lawv ua haujlwm yooj yim. Tab sis qhov tsis yog tag nrho - lub tsheb sib npaug no tuaj rau lub neej nrog lub teeb ci ntsa iab ntawm cov xim xim thiab cov suab paj nruag. Lub teeb ci ntsa iab tsim lub ntsej muag zoo nkauj, ntxiv txheej txheej khawv koob ntxiv rau txhua lub caij. Ua ke nrog cov suab paj nruag zoo siab, lub tsheb ntsuas qhov ntsuas no hloov lub sijhawm ua si mus rau hauv qhov kev xav zoo siab, txhawb koj tus menyuam lub suab thiab qhov muag pom.

Kev nplij siab yuav siv sij hawm nruab nrab ntawm peb lub tsheb sib npaug, muaj lub rooj zaum plush thiab xis nyob uas muab ib qho chaw xis nyob rau koj tus me nyuam. Qhov kev tsim qauv ergonomic no ua kom koj tus menyuam tuaj yeem ua si tau ntau teev yam tsis muaj qhov tsis xis nyob, txhawb nqa kev ua si ntev ntev uas muaj kev luag thiab kev xyiv fab.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, thiab peb lub Slide Twisting Balancing Car boasts plaub lub log ruaj khov uas tiv thaiv rollovers, muab kev ruaj ntseg thiab sib npaug ntawm ntau qhov chaw. Crafted nkaus los ntawm ib puag ncig tus phooj ywg PP khoom, lub tsheb ntsuas no tsis yog tsuas yog ruaj tab sis kuj eco-conscious, txhawb lub ntiaj teb ntsuab rau yav tom ntej tiam. Tus tshiab invoice silent wheels guarantees du thiab ntsiag to caij, tso cai rau koj tus me nyuam mus tshawb hauv tsev thiab sab nraum zoov yam tsis muaj kev cuam tshuam, ua si playtime txaus siab rau ob leeg niam txiv thiab cov me nyuam.

Xaiv los ntawm ntau cov xim vibrant kom haum rau koj tus menyuam qhov kev nyiam, ntxiv rau tus kheej kov rau lawv qhov kev lom zem ua si. Txawm hais tias nws yog xim liab, zoo siab daj, lossis xim xiav, muaj xim kom haum rau txhua tus neeg tshawb nrhiav qhov saj, pab txhawb lawv txoj kev muaj tswv yim thiab kev txaus siab hauv lawv lub tsheb sib npaug.

Kev nqis peev rau koj tus menyuam txoj kev zoo siab thiab kev loj hlob nrog peb Slide Twisting Balancing Car Four-Wheel, lub caij dynamic thiab visually stimulating caij uas muaj kev nyab xeeb, kev lom zem, thiab eco-consciousness. Saib thaum lawv ob lub qhov muag pom kev zoo siab, lawv lub suab luag puv huab cua, thiab lawv txoj kev ntseeg siab loj hlob nrog txhua qhov sib tw thiab tig. Xaiv lub tsheb sib npaug uas tsis yog tsuas yog muab kev lom zem tsis kawg nkaus xwb tab sis kuj txhawb nqa lawv cov kev paub txog kev xav, txhawb nqa lawv txoj kev xav paub thiab muaj tswv yim. Nqa lub sijhawm ua si rau qhov siab tshiab nrog peb Slide Twisting Balancing Tsheb Plaub-log thiab tsim kom muaj kev nco zoo uas yuav nyob mus ib txhis. Muab khoom plig rau koj tus menyuam tshawb nrhiav thiab taug txuj kev nyuaj - xaiv qhov zoo tshaj plaws rau koj tus menyuam.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj swb twisting ntsuas tsheb plaub-log, Tuam Tshoj swb twisting ntsuas tsheb plaub-log manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Cov me nyuam Multifunctional Scooter
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







