Kiddie Scooter
Khoom Taw qhia
| Hnub nyoog | 3 - 6 Xyoo, 8-12 xyoo, 2-12, 3-15 |
| Log Khoom | PU |
| Khoom siv lub cev | Aluminium, Nylon, PP |
| Foldable | Yog lawm |
| Rooj nrog | Yog, TSIS MUAJ |
| Log Number | Peb |
| Qhov siab Adjustable | Yog lawm |
| Max Ceev | 3.6 km / h |
| teeb suav nrog | Tsis yog, Yog |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | BTM -921 |
| Khoom npe | cov menyuam ncaws pob scooter |
| Ncej | Txhua tus ncej txhuas + ABS yas + PU log |
| Loj | 69 * 56 * 52cm |
| Nres | ko taw nres |
| Xim | liab, xiav, liab, Graffiti |
| pem hauv ntej log | 120 * 35mm |
| Tsheb log tsheb | 80 * 24mm |
| Hom log tsheb | PU lub teeb log |
| Ntim | 1pc / xim thawv, 6pcs / carton |
| Thawv loj | Thawv loj |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Carton packing tuaj yeem kho raws li cov neeg siv khoom xav tau |
| Chaw nres nkoj | Chaw nres nkoj Tianjin, Qingdao chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Box / Lub thawv ib hnub |
Kev Nyab Xeeb & Kev Ruaj Ntseg: Kev tsim lub lawj dav ua rau cov me nyuam me scooter zoo meej rau cov menyuam hnub nyoog 2-5, muab kev caij tsheb ruaj khov rau cov menyuam kawm ntawv ntxov.
Kev lom zem & koom nrog: Nrog cov yeeb yuj LED lub log thiab lub suab paj nruag, cov menyuam yaus lub scooter no ua rau me nyuam yaus lom zem thaum txhawb kev ua si.
Kev Kho Qhov Siab Ntau Yam: Lub handlebar adjustable tso cai rau customization raws li koj tus me nyuam loj hlob, ua rau nws haum rau cov me nyuam hnub nyoog 3-12.
Kev Xaiv Ob Lub Caij: Nruab nrog lub rooj zaum xis, lub scooter no ua rau cov menyuam yaus zaum lossis sawv thaum caij tsheb, ua rau muaj kev nyiam caij sib txawv.
Cim npe nrov: kiddie scooter, Tuam Tshoj kiddie scooter manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Me Nyuam Scooter Nrog Lub Rooj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






