Caij Tsheb Zoo Tshaj 3 hauv 1 Push Car
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog | 13-24m, 4-6Y |
| Log Number | Plaub |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Qhov ntev | 80*35*45 |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim Source | Roj |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Qauv nab npawb | BEJ-518 |
| Hom | Tsheb, Sab nraum zoov Cov Khoom Ua Si |
| Lub log | 4 Lub log |
| Hnub nyoog | 1-4 xyoo |
| Kev piav qhia | Cov me nyuam ua si |
| Net nyhav | 6, 5kg |
| Nqa hnyav | 30kg ua |
| Khoom siv | PP |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Pob | 6pcs / thawv |
| Logo | Customized Logo |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Tianjin Chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub hli |

Qhia Txog Kev Caij Tsheb Zoo Tshaj Plaws 3 hauv 1 Push Car, muaj ntau yam thiab muaj tswv yim tshiab uas ua ke nrog kev lom zem, kev nyab xeeb, thiab cov qauv tsim kom muaj kev lom zem tshwj xeeb rau koj tus me nyuam. Tsim los rau cov menyuam yaus hnub nyoog 1.5 txog 4 xyoos, lub tsheb laub no yog tsim los loj hlob nrog koj tus menyuam, muab ntau yam ntawm cov yam ntxwv uas ua rau nws yuav tsum muaj rau cov tub ntxhais hluas taug txuj kev nyuaj.

Koom koj tus menyuam nrog cov suab paj nruag zoo nkauj uas tawm los ntawm cov suab paj nruag built-in, txhim kho lawv lub sijhawm ua si nrog kev paub zoo nkauj. Kev suav nrog ntawm ko taw pedal ntxiv ib qho kev sib tham sib, tso cai rau koj tus neeg tsav tsheb me me kom hnov qhov zoo siab ntawm kev txav thaum lawv caij nkoj ncig hauv style.


Lub 3 nyob rau hauv 1 Push Car boasts ib tug tshem tau lub laub kov, muab cov niam txiv muaj kev yooj yim coj lawv tus menyuam los yog cia lawv nqa lub log ntawm nws tus kheej thaum lawv txhim kho lawv cov kev txawj tsav tsheb. Qhov tshwj xeeb zoo nkauj tsim teeb tsa lub caij no sib nrug, kom ntseeg tau tias koj tus menyuam sawv tawm hauv zej zog hauv lawv lub tsheb zoo nkauj thiab stylish. Nrog ntau yam xim xaiv los ntawm, koj tuaj yeem xaiv qhov ntxoov ntxoo zoo meej kom haum rau koj tus menyuam tus cwj pwm.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, thiab lub tsheb laub no tau nruab nrog lub guardrail los txhim kho tag nrho kev nyab xeeb ntawm kev caij tsheb. Koj tuaj yeem muaj kev thaj yeeb ntawm lub siab paub tias koj tus menyuam raug tiv thaiv thaum lawv pib taug txuj kev nyuaj.

Crafted los ntawm kev nyab xeeb, ib puag ncig tus phooj ywg, tsis muaj tshuaj lom, thiab tsis muaj ntxhiab, 3 hauv 1 Push Car yog qhov tseem ceeb rau koj tus menyuam txoj kev noj qab haus huv. Tag nrho saum npoo yog du thiab tsis muaj burr-dawb, kom ntseeg tau qhov chaw ua si zoo thiab ruaj ntseg.

Nyob rau hauv txoj kab nrog peb kev cog lus rau kev them taus, Qhov Zoo Tshaj Plaws Hauv Tsheb 3 hauv 1 Push Car los nrog tus nqi zoo. Coj kom zoo dua ntawm peb lub Hoobkas-kev muag khoom ncaj qha los ntawm kev nug thiab muab koj daim ntawv xaj tam sim no. Los ntawm kev xaiv cov khoom no, koj tsis yog nqis peev rau hauv ib qho khoom ua si xwb; koj tab tom nqis peev rau koj tus menyuam txoj kev xyiv fab, kev loj hlob, thiab kev nyab xeeb. Tsis txhob plam lub sijhawm los coj cov sijhawm tsis kawg ntawm kev zoo siab rau koj tus menyuam lub sijhawm ua si-txiav txim siab Zoo Tshaj Plaws Hauv Tsheb 3 hauv 1 Push Car hnub no!

Cim npe nrov: zoo tshaj plaws caij ntawm tsheb 3 nyob rau hauv 1 laub tsheb, Tuam Tshoj zoo tshaj plaws caij ntawm lub tsheb 3 nyob rau hauv 1 laub tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








