Wiggle Cart
Khoom Taw qhia
| Hnub nyoog | 13-24m, 25-36m, 4-6Y |
| Log Number | Peb |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Qhov ntev | 76 * 31 * 40cm |
| Khoom siv | Yas, Hlau, PU |
| Hwj chim Source | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Qauv nab npawb | BTM -610 |
| Lub log | 3 Lub log |
| Khoom loj | 76 * 31 * 40cm |
| Ntim Loj | 73 * 47 * 76cm |
| N.W | 3 KG |
| QTY/CTN | 6PCS / CTN |
| Nkauj | Yog lawm |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | ib thooj ib lub thawv |
| Chaw nres nkoj | Tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub hli |


Crafted nrog kev saib xyuas, Wiggle Cart boasts lub ntsej muag loj-eyed ntxim hlub zoo nkauj uas paub tseeb tias yuav ntes cov kev xav ntawm cov tub ntxhais hluas taug txuj kev nyuaj. Lub tswv yim tsim txuas mus rau lub rooj zaum thiab ko taw txoj haujlwm, txhua tus adorned nrog cov teeb pom kev zoo thiab suab paj nruag uas tsim kom muaj kev paub zoo. Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, thiab tag nrho lub tsheb tau ua tib zoo ua los ntawm cov ntaub ntawv zoo ib puag ncig, ua kom muaj kev nyab xeeb thiab muaj kev lom zem ua si rau koj tus me nyuam.


Txhim kho tus qauv tsim ergonomic, Wiggle Cart nta lub nraub qaum rau kev txhawb nqa ntxiv, ua kom koj tus menyuam caij tsheb hauv kev nplij siab. Lub PU shock-absorbing flash wheels ntxiv rau kev ua haujlwm du thiab zoo siab, nqus cov pob thiab muab kev caij tsheb ruaj khov. Txhua Wiggle Cart yog nruab nrog ib qho yooj yim drawstring, ua rau nws yooj yim rau thauj los yog khaws cia thaum tsis siv.


Muaj kev paub txog kev ua si ntawm lub sijhawm ua si nrog Wiggle Cart - qhov chaw muaj kev nyab xeeb, kev tsim kho tshiab, thiab kev pheej yig sib koom ua ke los tsim kev nco mus ntev rau koj cov me nyuam. Nug tam sim no thiab tso koj daim ntawv xaj rau qhov khoom ua si caij tsheb uas ntxim nyiam, muaj los ntawm lub Hoobkas ncaj muag. Koj tus menyuam txoj kev zoo siab tos!
Cim npe nrov: Tuam Tshoj wiggle laub manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Wiggle Tsheb Caij Ntawm Cov Khoom Ua Si
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




