Ob Seater Caij Tsheb
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 txog 4 xyoos, 5 txog 7 xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC888 |
| Khoom npe | Tus me nyuam cov khoom ua si tsheb |
| Xim | Liab / dawb / dub / liab |
| Lub log | 4 EVA log tsheb |
| Khoom loj | 142 * 80 * 69cm |
| Pob loj | 134 * 76 * 43cm |
| Tsav | Dual tsav |
| Roj teeb | 12 V 7 AW |
| CBM | 0.438 |
| G.W./N.W | 22/27 KG |
| Muaj nuj nqi | Tsheb flashing teeb USB MP3 interface |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1.Customer tsim BOX muaj, tuaj yeem dhau qhov kev xeem poob 2. Tsib txheej lossis peb txheej corrugated Carton lub thawv, nrog daim ntawv npog rau sab saum toj ntawm cov khoom ua si tsheb sab hauv 3. Cov log thiab cov khoom sib cais tau muab tso rau hauv cov hnab yas sab 4. Tus naj npawb ntawm cov khoom hauv lub thawv yog nyob ntawm qhov loj ntawm lub thawv ntawv 5. Cov khoom sib txawv tuaj yeem muab tso rau hauv ib lub thawv, qhov ntau thov sab laj los ntawm kev muag khoom |
| Chaw nres nkoj | shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 1000 Daim / Daim Ib Hlis caij tsheb me nyuam hluav taws xob |


Kev nyab xeeb siv lub rooj zaum pem hauv ntej nrog kev suav nrog kev kho lub rooj zaum ruaj ntseg, ua kom muaj kev nyab xeeb rau koj cov menyuam yaus. Lub peev xwm hnyav hnyav ntxiv txhim khu kev ruaj ntseg, muab kev nyab xeeb thiab xis nyob rau ob leeg neeg caij tsheb. Cov qauv tsim zoo nkauj ntawm ob lub rooj zaum no ntxiv txheej ntxiv ntawm kev zoo siab rau koj cov menyuam kev ua si, ua rau txhua txoj kev taug kev zoo siab.


Nkag mus rau ntau qhov chaw nrog kev ntseeg siab, ua tsaug rau Qhov Zoo Tshaj 4 Log Caij Nplooj Hlav Caij Nplooj Hlav. Cov yam ntxwv tshiab no txo qis kev vibration thiab ua kom pom kev ua haujlwm zoo ntawm txhua qhov chaw, xa kev caij tsheb du thiab lom zem. Lub log hnav-tiv taus tiv thaiv kev sib tsoo yog qhov tseem ceeb ntawm kev nyab xeeb ntawm koj cov menyuam, muab kev sib tw siab thiab ruaj khov thaum ua si.
Kev lom zem yog coj mus rau qib tshiab nrog cov suab paj nruag built-inm, ua kom tiav nrog AUX cable thiab USB chaw nres nkoj, tso cai rau koj cov menyuam los ua lawv cov nkauj nyiam. Tus yuam sij lub tsheb tiag tiag, tsim-hauv horn, LED teeb, thiab kev tswj xyuas kev xav tau rau pem hauv ntej / thim rov qab, txoj cai tig / sab laug tig, tsis pub nres nres, thiab hloov pauv muab kev paub tsav tsheb zoo. Kev suav nrog lub suab ntawm lub tsheb tiag tiag ntxiv qhov tseeb, ua rau koj tus menyuam xav txog thaum lub sijhawm ua si.


Tus nqi sib tw thiab muaj los ntawm lub Hoobkas ncaj qha muag, peb Ob-Seater Ride-On Tsheb cog lus tsis tsuas yog kev lom zem kawg nkaus xwb tab sis kuj muaj peev xwm them taus. Tus nqi zoo ua rau lub tsheb caij no yog qhov kev xaiv ntxim nyiam rau cov niam txiv tab tom nrhiav los muab lawv cov menyuam nrog kev lom zem thiab kev nyab xeeb kev ua si. Tsis txhob plam lub sijhawm los nug thiab xaj qhov kev txaus siab ntxiv rau koj tus menyuam lub sijhawm ua si arsenal. Txhim kho lawv txoj kev taug txuj kev nyuaj nrog lub tsheb ob-seater caij tsheb uas sib txuas nrog kev nyab xeeb, kev lom zem, thiab kev pheej yig hauv ib pob uas tsis tuaj yeem tiv taus.
Cim npe nrov: ob seater caij tsheb, Tuam Tshoj ob seater caij tsheb manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li











