Kids Toy Motorcycle
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC919 |
| Khoom npe | Kids Electric Motorcycle |
| Xim | liab, xiav, dawb, daj, txiv kab ntxwv |
| Muaj nuj nqi | Multifunctional steering log nrog cov teebmeem suab paj nruag |
| Roj teeb | 6V4A |
| Khoom loj | 90 * 42 * 58cm |
| Thawv loj | 68.8 * 29 * 33cm / CBM: 0.0658 |
| GW & NW (KG) | 7.5 / 6.65 kg |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1pc / ctn, 430pcs / 1 * 20GP, 1030pcs / 1 * 40HQ |
| Chaw nres nkoj | Shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 40000 Daim / Daim ib hlis |
Qhia peb Cov Menyuam Cov Menyuam Yaus Cov Menyuam Yaus - qhov kev lom zem thiab ntau yam kev caij tsheb kauj vab tsim los ua kom muaj kev xav thiab muab sijhawm kawg ntawm kev xyiv fab rau koj cov neeg caij tsheb me. Meticulously crafted nrog ib tug tswv tsev ntawm cov yam ntxwv, cov khoom ua si maus taus no tsis yog ib tug plaything; nws yog ib lub tsheb dynamic uas muab kev nyab xeeb, kev lom zem, thiab kev ua haujlwm.
Muab koj tus menyuam lub zog ntawm kev tswj hwm nrog kev ywj pheej rau pem hauv ntej thiab rov qab tswj kev hloov, cia lawv mus rau lawv qhov chaw ua si yooj yim. Lub ko taw pedal ntxiv qhov tseeb kov, muab txoj hauv kev nkag siab zoo rau cov tub ntxhais hluas caij tsheb kom nrawm thiab nrawm, txhawb kev nkag siab ntawm kev tswj hwm thiab kev sib koom tes.
Teeb pom kev zoo nrog lub teeb taub hau dual, ua kom pom kev zoo dua thiab kov qhov tseeb rau txhua qhov kev lom zem. Lub teeb hais lus suab paj nruag ntxiv qhov sib txawv ntawm qhov sib txawv, hloov lub caij mus rau hauv kev ua kom muaj zog thiab muaj txiaj ntsig. Cia koj tus menyuam tsim lawv tus kheej lub suab nrov rau lub sijhawm ua si, ua kom muaj kev xyiv fab thiab kev zoo siab ntawm lawv cov kev khiav tawm sab nraum zoov.
Cim npe nrov: cov me nyuam cov khoom ua si maus taus, Tuam Tshoj cov khoom ua si maus taus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Tsheb Rau 3 Xyoos
Tom ntej: Roj Teeb Tsav Tsheb Rau Cov Menyuam Yaus
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







