Cov me nyuam caij maus taus
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 txog 4 xyoos, 5 txog 7 xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | HEB |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | BDQ-6288 |
| Khoom npe | Me Nyuam Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob |
| Xim | Liab |
| Muaj nuj nqi | Chaw Taws Teeb Hluav Taws Xob |
| Lub log | 3 Lub log |
| Kev piav qhia | Roj Teeb Me Nyuam Tsheb |
| Hnub nyoog | 3-10 Xyoo |
| Khoom loj | 80 * 38 * 41.5cm |
| MOQ | 2 pcs |
| Kev siv | Cov Khoom Ua Si Me Nyuam |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Raws li koj xav tau |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 77 x 24 x 45 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 8. 000 kg |
| Chaw nres nkoj: | tianjin |

Qhia peb qhov kev tsim tshiab tshiab rau cov tub ntxhais hluas taug txuj kev nyuaj - Kids Ride Motorcycle, kev lom zem thiab kev kawm caij tsheb tsim los ua kom muaj kev xav ntawm kev xav. Peb lub maus taus tsis yog ib qho khoom ua si xwb; nws yog ib qho kev paub ua tib zoo ua tib zoo tsim los muab cov sij hawm tsis kawg ntawm kev xyiv fab thiab kev kawm.

Nrog dual lub cev muaj zog tsav, lub maus taus no ua kom muaj kev ruaj ntseg thiab kev nyab xeeb rau koj tus me nyuam. Lub cev tsim qauv tseem ceeb rau kev nyab xeeb yam tsis muaj kev cuam tshuam rau kev zoo siab ntawm kev taug kev, ua rau nws yog tus khub zoo tshaj plaws rau cov tub ntxhais hluas caij tsheb los tshawb nrhiav.


Kev lom zem ntsib kev kawm nrog kev koom ua ke ntawm kev kawm thaum ntxov. Saib thaum koj tus menyuam pom qhov kev xyiv fab ntawm kev kawm los ntawm kev siv suab paj nruag, lus Askiv qhia, thiab cov dab neeg uas nyiam. Lub roj teeb tso saib ua rau koj paub txog cov xwm txheej ntawm lub zog, kom ntseeg tau tias tsis muaj kev cuam tshuam kev lom zem.

Teeb pom kev rau pem hauv ntej nrog lub teeb pem hauv ntej feature, ntxiv qhov tseeb kov rau kev caij tsheb. Lub simulation zoo li tsim tsis yog qhov pom kev txaus siab xwb; nws yog kev caw mus rau lub ntiaj teb ntawm kev ntseeg uas txhua qhov kev caij tsheb ua rau muaj tswv yim thiab kev xav.

Peb nkag siab qhov tseem ceeb ntawm kev ua tau zoo thiab kev pheej yig, yog vim li cas Kids Ride Motorcycle tuaj ntawm tus nqi zoo. Peb txoj kev mob siab rau kev ua tau zoo yog tshwm sim hauv kev tsim kho ruaj khov, kev kawm txuj ci, thiab kev tsim tag nrho ntawm kev caij tsheb zoo siab no.
Raws li lub Hoobkas ncaj qha muag khoom, koj muaj qhov zoo ntawm kev nug thiab xaj ncaj qha los ntawm qhov chaw. Peb txaus siab rau kev xa khoom tsis yog ib qho khoom xwb tab sis ib qho kev paub uas pab txhawb kev loj hlob thiab kev xyiv fab ntawm koj tus menyuam.
Tsis txhob plam lub sijhawm los nqa Kids Ride Motorcycle rau hauv koj tus menyuam lub sijhawm ua si repertoire. Txawm hais tias lawv tab tom caij nkoj ncig lub tiaj nraum qaum tsev lossis pib taug kev xav txog kev xav, lub maus taus no paub tseeb tias yuav nyiam. Nug tam sim no thiab cia kev lom zem pib!
Cim npe nrov: me nyuam caij maus taus, Tuam Tshoj me nyuam caij maus taus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








