Tsheb kauj vab Tsis muaj pedals
Lub tsheb kauj vab no tsis muaj pedals, tsim los rau cov menyuam yaus, tsom mus rau kev sib npaug thiab kev sib koom tes. Nws nta lub teeb yuag tsim nrog adjustable rooj zaum thiab handlebars, cia nws loj hlob nrog me nyuam. Lub tsheb kauj vab muaj kev nyab xeeb thiab siv tau yooj yim, nrog lub hauv paus qis rau kev sib zog ua haujlwm thiab tshem tawm, thiab tuaj nrog cov xim vibrant kom nyiam cov tub ntxhais hluas caij tsheb. Nws yog lub tsheb kauj vab zoo tshaj plaws, txhawb kev ntseeg siab thiab kev txawj tsav tsheb hauv cov tub ntxhais hluas caij tsheb kauj vab.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 12" |
| Ncej Khoom | Magnesium alloy |
| Braking System | Nres Kab |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Hlau |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-XLS |
| Fork Suspension | TSIS MUAJ |
| Qhov hnyav tag nrho | 4kg ua |
| Net nyhav | 3.5kg ib |
| Load Capacity | 70kg ua |
| Khoom npe | Cov me nyuam caij tsheb kauj vab |
| Ncej | Khoom siv hlau |
| Style | Nrov |
| MOQ | 1 pcs |
| Pob | lub thawv |
| Xim | Raws li cov duab da dej |
| Khoom siv | High Carton Steel |
| Muaj nuj nqi | Kev Sib Koom Tes Sib Koom Tes |
| Feature | Kev Ntsuas Ntsuas |
| Daim ntawv thov | Txoj kev |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Chaw nres nkoj | TIANJIN chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Acre/Acres ib lis piam |


Hauv plawv ntawm lub tsheb kauj vab tshwj xeeb no yog kev cog lus rau lub teeb yuag, muab kev tsim kho kom yooj yim uas txhim kho qhov yooj yim uas cov tub ntxhais hluas adventurers navigate lawv cycling escapades. Cov plaub-lub teeb tsim tsis tsuas yog txhawb kev tswj hwm ntuj nkaus xwb tab sis kuj tseem txhawb cov menyuam yaus, txhawb kev ntseeg siab thiab txawj ntse thaum lawv caij nkoj los ntawm cov theem pib ntawm lawv txoj kev caij tsheb kauj vab.


Adaptability yuav siv sij hawm nyob rau hauv nruab nrab theem nrog adjustable qhov siab lub rooj thiab tuav, haum rau ntau yam kev xav tau ntawm cov me nyuam nyob rau hauv ntau theem ntawm kev loj hlob. Qhov no ua kom lub tsheb kauj vab hloov zuj zus nrog koj tus menyuam, txhawb nqa kev nplij siab thiab kev nyab xeeb thoob plaws hauv lawv cov kev caij tsheb kauj vab.
Tom qab xyoo ntawm txoj kev loj hlob, nyob rau hauv lub hauv paus ntawm lub tuam txhab kev nkag siab ntawm kev nthuav qhia xa tawm network npog lub teb chaws thiab cov teb chaws loj thiab cheeb tsam thoob ntiaj teb, peb muab cov neeg siv khoom nrog kev sib koom ua ke ntawm cov saw hlau los ntawm kev yuav khoom, ntau lawm, ncig, muag thiab tom qab muag.


Tshaj li kev ua haujlwm, peb lub tsheb kauj vab tsis muaj pedals captivates cov kev xav ntawm cov tub ntxhais hluas nrog nws qhov pom kev zoo sab nrauv. Bursting nrog vibrant xim thiab captivating designs, nws tsis tsuas yog attracts mloog tab sis kuj txhawb kev txaus siab, hloov txhua lub caij mus rau hauv ib qho kev lom zem thiab pom kev lom zem.

Cim npe nrov: Tsheb kauj vab tsis muaj pedals, Tuam Tshoj tsheb kauj vab tsis muaj pedals manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Me nyuam mos Balance Bike
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




