Taug kev cov khoom ua si zoo tshaj plaws rau 1 xyoos
Khoom Taw qhia
| Yog Foldable | Yog lawm |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | BTM -519 |
| Khoom siv | ABS PP |
| Ncej Khoom | Yas |
| Load Bearing | 20 KG |
| Hnub nyoog Group | 0-6 hli, 0-3 xyoo, 6 hli - 3 xyoo |
| Hom | Me nyuam Walker |
| Khoom npe | tus me nyuam taug kev |
| Lub hnub nyoog tsim nyog | 0-3 xyoo |
| Logo | Customized Logo |
| Lub log | 6 PU log |
| Net nyhav | 2 kg ib |
| Khoom loj | 69 * 69 * 65 cm |
| Muaj nuj nqi | Kawm Taug Kev |
| Xim | Customized Xav tau |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 6pcs hauv ib lub thawv, thiab txhua lub thawv loj yog: 72 * 72 * 51cm |
| lub laub0 tuaj yeem luam tawm nrog koj lub logo lossis peb li | |
| Chaw nres nkoj | TIANJIN PORT |
| Muaj peev xwm muab khoom | |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Box / Boxes ib hlis |


Nyob rau hauv lub plawv ntawm qhov tshwj xeeb taug kev cov khoom ua si no yog rau 6 lub log ntsiag to universal, muab tso rau hauv kev tiv thaiv rollover thiab xyuas kom ruaj khov thiab tsis muaj suab nrov. Qhov kev xav tau nthuav dav ntxiv, tso cai rau cov khoom ua si yuav tsum tau muab tais thaum tsis siv, ua kom zoo dua qhov chaw cia thiab muab cov kev daws teeb meem rau cov tsev neeg tsis khoom. Qhov no ua kom ntseeg tau tias cov khoom ua si taug kev seamlessly integrates rau hauv koj lub neej, muab ob qho tib si functionality thiab yooj yim.


Kev lom zem tsis muaj kev cuam tshuam, vim tias cov khoom ua si taug kev tuaj nrog lub suab paj nruag ua haujlwm. Txhua kauj ruam dhau los ua kev taug txuj kev nyuaj, tsim kom muaj kev lom zem thiab muaj kev paub ntau ntxiv rau koj tus neeg tshawb nrhiav me me. Lub suab paj nruag ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev zoo siab rau txoj kev taug kev, tig mus rau hauv kev sib haum xeeb ntawm kev txav thiab suab paj nruag.


Kev ua tau zoo raws li tus nqi pheej yig nrog peb lub Hoobkas ncaj muag qauv, kom ntseeg tau tus nqi zoo yam tsis muaj kev cuam tshuam rau kev ua tau zoo. Koj cov lus nug thiab kev txiav txim tau txais tos txais tos, vim peb siv zog ua Cov Khoom Ua Si Taug Kev Zoo Tshaj Plaws rau 1-Xyoo-hnub nyoog kom siv tau thiab muaj txiaj ntsig ntxiv rau koj tus menyuam txoj kev loj hlob thaum ntxov.

Cim npe nrov: Qhov zoo tshaj plaws taug kev cov khoom ua si rau 1 xyoos, Tuam Tshoj zoo tshaj plaws taug kev cov khoom ua si rau 1 xyoos manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Tsis muaj
Tom ntej: Walker Rau 12 Lub Hlis Qub
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






