Pram Stroller
Lub Pram Stroller yog cov kws tshaj lij tsim los muab kev sib xyaw tshwj xeeb ntawm cov qauv, ua haujlwm ntev, thiab kev nplij siab rau ob leeg niam txiv thiab menyuam. Featuring lub teeb yuag aluminium alloy ncej, nws boasts ib tug elegant tsim nrog ib tug sophisticated xim tswvyim, kom ntseeg tau ib tug stylish saib. Nruab nrog cov khoom siv siv tau zoo li lub tshuab cua txias thiab yoov tshaj cum, lub stroller no cog lus yooj yim thiab kev tiv thaiv rau txhua lub caij. Nws tus qauv tsim qhia txog kev yooj yim ntawm kev siv thiab kev caij tsheb du, ua rau nws yog ib qho kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov niam txiv pom zoo nrhiav kev ua haujlwm zoo thiab ua haujlwm.
Khoom Taw qhia
| Yog Foldable | Yog lawm |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | ZSYBS-Q8 |
| Khoom siv | Polyester |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Load Bearing | 15kg ua |
| Hnub nyoog Group | 0-6 hli, 0-3 xyoo, 6 hli - 3 xyoo |
| Khoom npe | Khoom kim heev Baby Stroller |
| Muaj nuj nqi | Ib qho yooj yim Folding Portable Baby Stroller |
| Xim | Dub |
| Lub log | 4 EVA Wheels |
| Lub hnub nyoog tsim nyog | 0-3 xyoo |
| MOQ | 1000pcs |
| Folded Loj | 37 * 53 * 65cm |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 46 x 30 x 59 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 11. 000 kg |


❤ 2 nyob rau hauv 1 Convertible Stroller: Tus me nyuam stroller no tsis yog tsuas yog tus qauv stroller xwb, tab sis kuj yog tus me nyuam txav bassinet.Backrest thiab footrest hloov tau yooj yim hloov los ntawm lub rooj zaum mus rau lub bassinet muab koj cov me nyuam mos ib qho chaw pw lossis pw tsaug zog. Tsis tas li ntawd, koj tuaj yeem tshem tawm thiab thim rov qab lub bassinet kom cia koj tus menyuam me ntsej muag rau pem hauv ntej lossis ntawm koj thaum koj taug kev.


❤ Ntau Adjustable Bassinet Stroller: Lub bassinet stroller muaj ntau yam kev hloov kho, nrog rau cov ntoo uas tuaj yeem hloov kho dawb los tiv thaiv koj tus menyuam los ntawm kev phom sij ultraviolet; handlebar kho nyob rau hauv ntau theem kom haum cov niam txiv nyob rau hauv sib txawv heights. Nws kuj tseem muaj lub qhov cua net thiab lub qhov rais skylight tso cai rau huab cua ntws thiab muab kev pom tag nrho ntawm koj tus menyuam.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj pram stroller manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: 3 hauv 1 Stroller
Tom ntej: Pheej yig Stroller
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li


