Khoom kim heev Strollers
Khoom Taw qhia
| Yog Foldable | Yog lawm |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hubei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | HLF-999-1 |
| Khoom siv | Linen |
| Ncej Khoom | Aluminium alloy |
| Load Bearing | 15kg ua |
| Hnub nyoog Group | 0-6 hli, 0-3 xyoo |
| Muaj nuj nqi | Yooj Yim Folding Portable Baby Stroller |
| Lub thawv loj | 61 * 36 * 39cm |
| Qhib loj | 66 * 48 * 100cm |
| N.W | 9 KG |
| G.W | 8 KG |
| Lub log | 360 Universal Log Baby Stroller |
| Xim | Customized |
| Logo | Customized Logo Baby Stroller |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1pcs / ctn |
| Chaw nres nkoj | Txhua qhov chaw nres nkoj hauv Suav teb, SHANGHAI, ZGUANGZHOU, SHENZHEN, NINGBO |
| Muaj peev xwm muab khoom | 20000 Daim / Daim ib lub hli |


Qhov loj PU log ntawm peb cov khoom kim heev strollers yog ib qho pov thawj rau kev sib tw thiab tsis muaj zog. Glide los ntawm ntau yam terrains yooj yim, raws li cov log no muab kev ruaj ntseg thiab kav ntev rau kev caij tsheb tiag tiag. Lub thawb tuab ua kom muaj kev ruaj ntseg tuav, thaum sib ntxiv ntawm tawv thawb kov npog tsis tsuas yog ntxiv cov khoom zoo nkauj xwb tab sis kuj tseem txhim kho qhov kev paub ntawm tag nrho.


Kev nyab xeeb thiab kev nplij siab yog qhov tseem ceeb hauv peb lub tswv yim tsim. Tus qauv tsim lub cev ruaj khov lav qhov chaw nyab xeeb rau koj tus menyuam, muab kev thaj yeeb nyab xeeb ntawm lub siab thaum koj hla dhau koj qhov kev lom zem txhua hnub. Cov log tsheb uas muaj cov brakes ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev tswj hwm, kom ntseeg tau tias koj cov khoom kim heev stroller nyob raws nraim qhov koj xav tau, tshwj xeeb tshaj yog nyob rau hauv inclines lossis qhov chaw tsis sib xws.

Cim npe nrov: khoom kim heev strollers, Tuam Tshoj khoom kim heev strollers manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Menyuam Doll Stroller
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






