Me nyuam mos Playpen laj kab
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Xa ntawv ntim | Y |
| Daim ntawv thov | Chaw Ua Haujlwm Hauv Tsev, Chav Nyob, Menyuam mos thiab menyuam yaus, Tsev so, Chav Tsev, Chaw Ua Haujlwm, Tsev Kho Mob, Chaw Ua Si, Tsev Muag Khoom, Lwm Yam |
| Tsim Style | Niaj hnub |
| Khoom siv | Yas |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Ua si |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | ABST-Y01(12+2) |
| Khoom loj | 150 x 145 cm ({2}}) |
| Thawv loj | 84 x 34 x 67 cm |
| N.W/G.W | 14.9 / 16.5 kg |
| Daim ntawv pov thawj | TS EN 71 |
| Muaj nuj nqi | Kev Tiv Thaiv thiab Kev Lom Zem |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15-25days/20'container-40'container |
| Qauv Sijhawm | 2-3hnub |
| Chaw nres nkoj | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Teeb / Teeb ib hlis |

Qhia Peb Cov Me Nyuam Me Me Playpen Fence - qhov chaw zoo siab thiab koom nrog tsim los pab txhawb koj tus menyuam txoj kev loj hlob, kev xav, thiab kev nyab xeeb. Nrog nws cov qauv zoo nkauj Corgi dog dig, qhov kev ua si no ua ke nrog kev ntxim nyiam nrog kev ua haujlwm, tsim kom muaj qhov chaw zoo nkauj uas koj tus me nyuam tuaj yeem tshawb nrhiav, ua si, thiab kawm.

Dab tsi ua rau peb Cov Me Nyuam Me Me Playpen Fence sib nrug yog nws qhov kev xav txog kev koom ua ke ntawm cov ntsiab lus kev kawm. Txhua lub vaj huam sib luag nta ntau yam khoom ua si uas ntxim nyiam ua tib zoo xaiv los txhawb koj tus menyuam txoj kev loj hlob ntawm lub hlwb thiab txhim kho kev pom thiab pom kev pom. Cov khoom ua si no tsis yog kev lom zem ntxiv xwb; lawv yog cov cuab yeej uas txhawb kev loj hlob ntawm kev txawj ntse, ua si lub sijhawm ua kom muaj txiaj ntsig thiab txhawb kev paub rau koj tus neeg tshawb nrhiav me me. Los ntawm kev koom nrog cov khoom ua si no, koj tus menyuam kawm paub tuav, kov, thiab saib xyuas, txhawb nqa cov txuj ci tseem ceeb hauv lawv cov theem pib ntawm kev loj hlob.

Kev nyab xeeb yog peb qhov tseem ceeb tshaj plaws, thiab peb cov playpen tau ua tib zoo tsim los ntawm cov ntaub ntawv zoo thiab tsis muaj tshuaj lom. Peb nkag siab qhov tseem ceeb ntawm kev muab qhov chaw nyab xeeb rau koj tus me nyuam, thiab peb cov ntaub ntawv raug xaiv nrog kev saib xyuas zoo tshaj plaws kom muaj kev nyab xeeb. Txhawm rau txhim kho kev ruaj ntseg, peb cov playpen nta tshwj xeeb tsim los tiv thaiv plam silicone puag. Lub hauv paus tshiab no tiv thaiv kev tsis xav txav, qaij, lossis tsis ruaj khov, ua rau nws nyuaj rau cov menyuam yaus tsoo lub laj kab thaum ua si. Nrog rau qhov kev ruaj ntseg ntxiv no, koj tuaj yeem muaj kev thaj yeeb nyab xeeb ntawm lub siab paub tias koj tus menyuam muaj kev tiv thaiv thaum tshawb txog lub ntiaj teb nyob rau hauv lub playpen.

Tshaj li nws cov yam ntxwv kev nyab xeeb, peb Cov Me Nyuam Me Playpen Fence muaj qhov tshwj xeeb ntawm kev lom zem. Cov khoom ua si ua tib zoo curated, ua ke nrog cov qauv zoo nkauj Corgi aub, tsim kom muaj qhov chaw caw uas ua rau koj tus menyuam nyiam. Sijhawm ua si dhau los ua kev lom zem lom zem uas qhov kev xav paub tsis muaj kev cia siab, txhawb kev muaj tswv yim thiab xav paub hauv koj tus menyuam.

Kev nqis peev hauv peb Cov Me Nyuam Me Me Playpen Fence txhais tau tias muab koj tus menyuam qhov chaw uas txhawb kev kawm, tshawb nrhiav, thiab ua si hauv qhov chaw nyab xeeb. Ua kom muaj kev xyiv fab ntawm saib koj tus me nyuam koom nrog lub ntiaj teb, nyob ib puag ncig los ntawm kev ntxim nyiam ntxim nyiam ntawm peb tus dev Corgi tus qauv tsim thiab cov kev paub zoo tshaj plaws los ntawm cov khoom ua si txhawb nqa. Koom nrog cov niam txiv suav tsis txheeb uas tau xaiv peb lub playpen, tsim ib qho chaw uas lawv cov me nyuam muaj peev xwm vam meej, kawm, thiab loj hlob. Ua kom koj tus menyuam lub sijhawm ua si rau qhov siab tshiab nrog peb Cov Me Nyuam Me Playpen Fence - qhov chaw muaj kev nyab xeeb raws li kev muaj tswv yim, thiab txhua lub sijhawm yog ib kauj ruam mus rau lub neej yav tom ntej.

Cim npe nrov: me nyuam mos playpen laj kab, Tuam Tshoj me nyuam mos playpen laj kab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Foldable Baby Playpen
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






