Bikes Rau 13 Xyoos
Cov tsheb kauj vab rau 13- nplooj ntawv cov hnub nyoog muaj hnub nyoog nthuav qhia cov ntawv sau tsim los ua kom tau raws li cov kev xav tau ntawm cov tub ntxhais hluas uas nkag mus rau lawv cov tub ntxhais hluas xyoo. Cov tsheb kauj vab no sib npaug kev nyab xeeb, kev nplij siab, thiab style, nruab nrog cov yam ntxwv zoo li cov saw hlau tiv thaiv kev nyab xeeb, lub eeb poob siab rau kev nplij siab ntawm qhov tsis sib xws, thiab cov khoom siv ntxiv xws li pob tawb thiab lub rooj zaum nraub qaum kom yooj yim. Lawv tau tsim nrog lub cev hnyav rau kev siv yooj yim, tshwj xeeb rau cov kev xav tau hloov zuj zus ntawm cov tub ntxhais hluas nrhiav kev ywj pheej thiab taug txuj kev nyuaj ntawm lawv cov kev caij tsheb kauj vab.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 24" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Disc nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Hlau |
| Ncej hom | Full Shockingproof Ncej |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tianjin |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | KAQ-YDN |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Qhov hnyav tag nrho | 25kg ua |
| Net nyhav | 23kg ua |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 1.6 |
| Load Capacity | 150 KG |
| Khoom npe | electric bike/Electric Mountain Bike//battery/EV/PEV/e bike/ |
| Qeb | electric bike/Electric Mountain Bike//battery/EV/PEV/e bike/ |
| Daim ntawv pov thawj | CE / EN71 / 3CCC / BV |
| khoom | Aluminium Alloy / hlau / carbon fiber |
| hnub nyoog | neeg laus |
| Logo | OEM ODM |
| Handlebar | aluminium / hlau / magnesium alloy |
| Ntsiab lus | electric bike/Electric Mountain Bike//battery/EV/PEV/e bike/ machinery |
| Daim ntawv thov | kev ua si sab nraum zoov |
| Xim | Customized |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | SKD lossis CKD, rau 28 nti hluav taws xob lub nroog tsheb kauj vab nrog pob tawb thiab cov cab kuj rau poj niam |
| Chaw nres nkoj | Tianjin xingang, Suav teb, rau 28 nti fais nroog tsheb tuam nrog pob tawb thiab rear cab kuj rau poj niam |
| Muaj peev xwm muab khoom | 50000 Daim / Daim ib lub hli |


【SAFE & DURABLE CONSIDERED】 Coaster nres ua rau koj nres me ntsis thiab tswj tau yooj yim, thiab cov saw hlau kaw tiv thaiv nws los ntawm kev raug mob. Ntev ntev hi-10 steel thav duab yog txaus ntseeg tau raws li tus tauj ncov loj America daim ntaub thaiv npog, txhawb nqa los ntawm LIFETIME warranty ntawm tus ncej.


【Yooj yim INSTALLING CONSIDERED】 Lub tsheb kauj vab yog 85% sib sau ua ke thiab tuaj nrog cov cuab yeej sib dhos yooj yim, tsuas yog qee qhov yuav tsum tau ntxiv rau lub tsheb kauj vab. Tag nrho cov txheej txheem yog yooj yim li boiling ib lub tais ntawm pasta thiab decorate nws nrog koj cov ntses thiab condiment.
Cim npe nrov: Tsheb kauj vab rau 13 xyoos, Tuam Tshoj tsheb kauj vab rau 13 xyoos manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Junior Roob Bikes
Tom ntej: 16 Ntiv Tsheb kauj vab
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




